GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Parti porslin 12398465
nr 1239 8465
Parti porslin
5 delar. Kina, Diameter: 20-33 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:23:49
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr